lolalyla

učesy

cameron diaz foto učesy

28. ledna 2010 v 19:39 | lolalylaz


Inspirujte se účesy Ashlee Simpson

8. ledna 2010 v 18:11 | lolalyla


Ashlee Simpson
Povolání celebrity: Zpěvačka, herečka, textařka
Datum narození: 3. 10. 1984
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Váhy
Výška: 168 cm
podle mě jí nejvíce sedí zrzavá barva vlasuuInspirujte se účesy Ashlee Simpson

Dlouhe vlasy celebrit

28. prosince 2009 v 12:52 | lolalyla

dlouhe vlasy_ účesy celebrit

Dlouhé vlasy jsou mezi ženami (i muži) všeobecně neoblíbenější. Vypadají velmi žensky a sexy, takže není divu, že množství celebrit dává přednost dlouhému střihu.Modelka Gisele Bündchen je známá svými krásnými, dlouhými vlasy.Přesto vypadá velmi přirozeně, jako by se právě probudila. A zásluha patří správně zvolené barvě, jemnému prosvětlení a slabému stylingu.
Herečka Jennifer Connelly je jako stvořená pro dlouhý, tmavý účes. Nejvíc jí sluší rovné vlasy, ostatně, posuďte sama - tento účes jí skvěle padne díky souměrnému obličeji a výrazným očím.

Keira Knightley je jako chameleón, občas se ukáže v krátkém sestřihu, jindy s dlouhými vlasy. Nutno uznat, že obojí jí úžasně sluší. Keira si navíc může se svými hustými vlasy dovolit delší ofinu sčesanou do čela, která skryje obočí a zvýrazní sexy pohled.

Liv Tyler vypadá skvěle snad s jakýmkoli účesem, ale dlouhé vlasy jí sednou ze všeho nejvíce.

Herečka Nicole Kidman je ztělesněním australské krásy. Většinu života nosí dlouhé, plavé vlasy. Pokud máte velmi světlou pleť, ostré rysy a úzký obličej, na nic nečekejte a vrhněte se do stejného účesu!

Nejen výše zmíněné celebrity, ale i mnoho dalších, které vyzkoušely snad všechny délky i střihy vlasů, si nejvíce zamilovaly právě vlasy dlouhé. Inspirujte se těmito celebritami.

Amanda SeyfriedBlake LivelyCamilla Belle
Cate BlanchettEva MendesFreida Pinto
Gwyneth PaltrowHilary SwankJessica Alba

modní usesy 2009

10. října 2009 v 10:35 | lolalyla

Módní účesy pro rok 2009

y pro rok 2009

Ten pravý účes pro každý věk

4. října 2009 v 19:53 | lolalyla

Ten pravý účes pro každý věk

Účesů jsou stovky a tisíce, ale málokterý je natolik univerzální, všestranný, kreativní, slušivý a elegantní, jako mladistvě rozverný a svěží vrstvený sestřih. Hodí se nejen pro každý věk, ale také jakoukoliv délku vlasů a dokonce i tvar obličeje.
Vrstvený sestřih je jedním ze základních, ale zároveň nejznámějších a nejoblíbenějších kadeřnických střihů. Celý trik spočívá v tom, že narozdíl od klasického zastřihávání vlasů, kdy zkracujeme pouze "dolní" vlasy, u vrstveného sestřihu zkracujeme vlasy po celé hlavě. Tato technika dodává účesu větší objem a lehkost. A jak všechny víme, objem znamená hodně, a o to více potěší, pokud ho docílíte bez hodin denně strávených před zrcadlem a použití drahých stylingových prostředků.

Tento typ sestřihu má nepřeberné množství variací - vrstvení lze provést například jen na předních vlasech, vytvarovat jím ofinu, nebo jej aplikovat naopak pouze na temeno či zátylek. Vše je jen a jen na vás, na vaší představivosti, požadavcích a potřebách.

Vrstvený sestřih také perfektně sedí k melírovaným či jinak kontrastně barveným vlasům, zde lze totiž využít kombinace nejen pokud jde o barvy, ale lze je doplňovat i různými délkami pramenů vlasů. Pokud jde o kombinace barev, standardně se používá tmavší odstín na spodní vlasy a světlejší na ty horní. Dva barevně sladěné odstíny jsou naprosté minimum pro vytvoření moderního a atraktivního účesu, nemusíte se však ani v nejmenším bát i více barev. Růzonobarevné melírky krásně podtrhnou vrstvení střihu a dodají účesu novou dimenzi. Barvit je možné jednotlivé prameny nebo rovnou i celé části účesu, fantazii se meze nekladou.

Nebyl by to snad ani opravdový dokonalý účes, aby neměl své příznivkyně také mezi celebritami. Jedním příkladem za všechny může být půvabná Jennifer Aniston, která je mimo jiné také odpůrkyní umělého prodlužování vlasů, a je díky vlastním zkušenostem vrstveným střihem doslova nadšená.

scene a emo učesy

31. srpna 2009 v 19:54 | lolyška
emo-ucesy-14.jpg
emo-ucesy-25.jpg
emo-ucesy-27.jpg
emo-ucesy-37.jpg
emo-ucesy-12.jpg
Emo účesy pro kluky:
emo-ucesy-03.jpg
emo-ucesy-08.jpg
emo-ucesy-13.jpg
emo-ucesy-73.jpg
emo-ucesy-46.jpg
emo-ucesy-48.jpg

Emo účes z polodlouhých hnědých vlasů z rovnou ofinou, dozdobený malou mašličkou emo-ucesy-84.jpg
emo-ucesy-86.jpg emo-ucesy-88.jpg emo-ucesy-87.jpg Polodlouhý sestříhaný emo účes černé barvy emo-ucesy-85.jpg
scene-ucesy-35.jpgscene-ucesy-39.jpgscene-ucesy-40.jpgscene-ucesy-41.jpgscene-ucesy-42.jpgscene-ucesy-43.jpg

krátke učesy

28. srpna 2009 v 14:47 | lolalyla
Krátké účesy 2009


 
 

Reklama